Üye Girişi

Haberler


Yönetim Kurulu Başkanımız Nezih Barut Bloomberg HT Televizyonu İş Dünyası programının konuğu oldu

08.04.2020

Yönetim Kurulu Başkanımız Nezih Barut 7 Nisan 2020 tarihinde Bloomberg HT televizyonunda “İş Dünyası” programına konuk oldu. Programı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.   İş Dünyası Programı

Detaylar

Onur Başkanımız Kaya Turgut'un vefatı

07.04.2020

Sendikamız Onur Başkanı, 1993-2000 yılları arasında Sendikamız Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüş Kaya Turgut'u kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Güçlü vizyonu, tükenmeyen çalışma aşkı ve yatırımlarıyla endüstrimizin gelişiminde öncü rol oynadı. Katkılarını her zaman sonsuz minnetle anacağız.

Detaylar

‘Uluslararası Biyoteknoloji Kongresi’ düzenlendi

08.03.2020

İVEK tarafından ‘Uluslararası BIO Türkiye Etkinliği’ çerçevesinde ‘Uluslararası Biyoteknoloji Kongresi’ 5-7 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenlendi.    Kongre kapsamında kamu ve özel sektör temsilcilerini buluşturan özel bir oturum da düzenlendi. Söz konusu oturuma İEİS Yönetim Kurulu katılım sağladı.    Ayrıca, kongrenin ‘Türkiye’d…

Detaylar

Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge ve Analiz Geliştirme Laboratuvarları’na Ziyaret

05.03.2020

Sendikamız Üretim Çalışma Grubu 4 Mart 2020 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge ve Analiz Geliştirme Laboratuvarları’na bir ziyaret gerçekleştirdi.  Ziyaret kapsamında Yeditepe Üniversitesi akademisyenleri ile nitrozamin testleri ve ikili işbirliği imkanları değerlendirildi, laboratuvarlar gezildi.   

Detaylar

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yetkilileri ile GEKAP Toplantısı

04.03.2020

Sendikamız tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ve üye firmalarımızın temsilcilerinin katılımıyla 3 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da bir toplantı düzenlendi.    Toplantıda ilaç sektöründe geri kazanım katılım payı (GEKAP) uygulamaları değerlendirildi.   

Detaylar